J. Thomas

in de periode 1798-1800: lid Tweede Kamer Vertegenwoordigend Lichaam (1798-1801)

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornaam

Jacob

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
Winsum (Gr.), 24 februari 1737

overlijdensplaats en -datum
Middelstum, 29 maart 1803

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/5)

  • lid intermediair administratief bestuur van Groningen, van 25 juni 1798 tot 30 maart 1799
  • lid Tweede Kamer, Vertegenwoordigend Lichaam, van 31 juli 1798 tot 29 juli 1800 (voor het district Zuidhorn)

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Nevenfuncties

kapitein wapengenootschap te Middelstum

5.

Wetenswaardigheden

uit de privésfeer
Zijn vader was glazenwasser

6.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

7.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.