Mr. L.E. Diert van Melissant

in de periode 1799-1801: lid Eerste Kamer Vertegenwoordigend Lichaam (1798-1801)

Inhoudsopgave van deze pagina:


1.

Voornamen

Ludovicus Ernestus

2.

Personalia

geboorteplaats en -datum
's-Gravenhage, december 1755

doopplaats en -datum
's-Gravenhage, 31 december 1755

overlijdensplaats en -datum
's-Gravenhage, 20 april 1811

3.

Hoofdfuncties/beroepen (2/6)

  • raadsheer Hof van Holland, Zeeland en West-Friesland, van 30 november 1801 tot 28 februari 1811
  • raadsheer Keizerlijk Gerechtshof, van 1 maart 1811 tot 20 april 1811

U ziet een selectie van de loopbaan. In de uitgebreide versie is de gehele loopbaan in te zien.

4.

Opleiding

In de uitgebreide versie is een overzicht van de opleiding(en) opgenomen.

5.

Familie/gezin

In de uitgebreide versie zijn, indien bekend, de familierelaties opgenomen.

6.

Uitgebreide versie

In het digitale biografisch archief van PDC, partner van het Montesquieu Instituut, is een uitgebreide versie van deze pagina aanwezig met bijvoorbeeld partijpolitieke functies, maatschappelijke nevenfuncties, opleiding en wetenswaardigheden. Laat het ons weten als u daar belangstelling voor heeft.


Op bovenstaande tekst en gegevens zijn auteursrechten van PDC van toepassing; overname, in welke vorm dan ook, is zonder expliciete goedkeuring niet toegestaan. Ook de afbeeldingen zijn niet rechtenvrij.

De biografieën betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was. PDC ontvangt graag gemotiveerde aanvullingen of correcties.