W.R. (Willie) Dille

foto W.R. (Willie) Dillevergrootglas Willie Dille (1965) was van 17 juni 2010 tot 20 september 2012 Tweede Kamerlid voor de PVV. Zij was begeleidster in de gehandicaptenzorg. In maart-juni 2010 was zij raadslid in Den Haag en zij is dat opnieuw vanaf mei 2012. Als Kamerlid hield zij zich met name bezig met gehandicaptenbeleid, jeugd, adoptie en oorlogsgetroffenen.

PVV
in de periode 2010-2012: lid Tweede Kamer

voornamen (roepnaam)

Wilhelmina Ruurdina (Willie)

personalia

geboorteplaats en -datum
's-Gravenhage, 2 juni 1965

partij/stroming

partij(en)
PVV (Partij voor de Vrijheid)

hoofdfuncties

  • begeleidster in de gehandicaptenzorg (25 jaar) 
  • lid gemeenteraad van 's-Gravenhage, van 11 maart 2010 tot 17 juni 2010 
  • lid Tweede Kamer der Staten-Generaal, van 17 juni 2010 tot 20 september 2012 
  • lid gemeenteraad van 's-Gravenhage, vanaf 22 mei 2012 

opleiding

voortgezet onderwijs
  • gymnasium 

hoger beroepsonderwijs
  • inrichtingswerk, HBO-school 

wetenswaardigheden

woonplaats
's-Gravenhage

familie/gezin

kinderen
4 kinderen

Bovenstaande gegevens zijn ontleend aan het biografisch archief van het Parlementair Documentatiecentrum (PDC) van de Universiteit Leiden en betreffen vooral de periode waarin iemand politiek en bestuurlijk actief is of was.
Aanvullingen en gemotiveerde correcties ontvangt PDC graag. U kunt hiervoor de "reageer-keuze" aan de rechterzijde van deze pagina gebruiken of uw aanvullingen per post sturen naar PDC, antwoordnummer 10801, 2501 BW Den Haag of per email aan info@biografieen.com.